15 Haziran 2024

14-16 YAŞ SOFTBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

14-16 YAŞ SOFTBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILAN TAKIMLAR

  1. AKÇALAR S.K.
  2. 2019 GÖZDE S.K.
  3. BEŞTEPE S.K.
  4. ÇARŞAMBA AYYILDIZ G.S.K.
  5. ESENYURT AYYILDIZLAR S.K.
  6. A.S.S.A.D KULÜBÜ
  7. BURSA DRAGONS S.K.
  8. İZNİK BELEDİYE S.K.
  9. FATSA S.K.

A - GRUBU

B - GRUBU

  1. BURSA DRAGONS S.K.
  2. İZNİK BELEDİYE S.K.
  3. 2019 GÖZDE S.K.
  4. ÇARŞAMBA AYYILDIZ G.S.K.
  5. ESENYURT AYYILDIZLAR S.K.
  1. A.S.S.A.D  S.K.
  2. AKÇALAR S.K.
  3. FATSA S.K.
  4. BEŞTEPE S.K.

GRUP MAÇLARI

1
20.10.2023
ÇARŞAMBA AYYILDIZ G.S.K.
carsamba_softbol

7

21

İZNİK
İZNİK BELEDİYE S.K.
ANKARA
2
20.10.2023
BURSA DRAGONS S.K.
BURSA DRAGONS

14

9

esenyurt_ayyildiz
ESENYURT AYYILDIZLAR S.K.
ANKARA
3
20.10.2023
ÇARŞAMBA AYYILDIZ G.S.K.
carsamba_softbol

7

11

2019 GÖZDE
2019 GÖZDE S.K.
ANKARA
4
20.10.2023
İZNİK BELEDİYE S.K.
İZNİK

15

1

esenyurt_ayyildiz
ESENYURT AYYILDIZLAR S.K.
ANKARA
5
20.10.2023
2019 GÖZDE S.K.
2019 GÖZDE

18

15

BURSA DRAGONS
BURSA DRAGONS S.K.
ANKARA
6
20.10.2023
FATSA S.K.
fatsa_spor_k

12

21

1690223500
BEŞTEPE S.K.
ANKARA
7
20.10.2023
A.S.S.A.D S.K.
ASSAD

1

8

AKÇALAR
AKÇALAR S.K.
ANKARA
8
21.10.2023
BURSA DRAGONS S.K.
BURSA DRAGONS

15

16

carsamba_softbol
ÇARŞAMBA AYYILDIZ G.S.K.
ANKARA
9
21.10.2023
2019 GÖZDE S.K.
2019 GÖZDE

7

10

İZNİK
İZNİK BELEDİYE S.K.
ANKARA
10
21.10.2023
ESENYURT AYYILDIZLAR S.K.
esenyurt_ayyildiz

8

7

carsamba_softbol
ÇARŞAMBA AYYILDIZ G.S.K.
ANKARA
11
21.10.2023
İZNİK BELEDİYE S.K.
İZNİK

1

12

BURSA DRAGONS
BURSA DRAGONS S.K.
ANKARA
12
21.10.2023
ESENYURT AYYILDIZLAR S.K.
esenyurt_ayyildiz

0

5

2019 GÖZDE
2019 GÖZDE S.K.
ANKARA
13
21.10.2023
AKÇALAR S.K.
AKÇALAR

10

0

fatsa_spor_k
FATSA S.K.
ANKARA
14
21.10.2023
A.S.S.A.D S.K.
ASSAD

12

1

1690223500
BEŞTEPE S.K.
ANKARA
15
21.10.2023
BEŞTEPE S.K.
1690223500

1

3

AKÇALAR
AKÇALAR S.K.
ANKARA
16
21.10.2023
FATSA S.K.
fatsa_spor_k

0

11

ASSAD
A.S.S.A.D S.K.
ANKARA

Türkiye Ragbi Federasyonu - trf.gov.tr

14-16 YAŞ SOFTBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL MÜSABAKALARI

17
22.10.2023
İZNİK BELEDİYE S.K.
İZNİK

9

8

ASSAD
A.S.S.A.D S.K.
ANKARA
18
22.10.2023
AKÇALAR S.K.
AKÇALAR

9

0

2019 GÖZDE
2019 GÖZDE S.K.
ANKARA
19
22.10.2023
2019 GÖZDE S.K.
2019 GÖZDE

8

7

ASSAD
A.S.S.A.D S.K.
ANKARA
20
22.10.2023
İZNİK BELEDİYE S.K.
İZNİK

7

5

AKÇALAR
AKÇALAR S.K.
ANKARA

ŞAMPİYONA HAKEMLERİ

  • İLKER DİRİ
  • BERAT CÜCE
  • DERYA KALAKAN
  • HİCRAN AYDOS
  • HİLAL KILINÇ
  • A.FIRAT DOĞAN
  • BAYRAM POLAT
  • FATİH ATİK
  • MEHMET KÜMBETLİ
  • EKREM ÇALIŞKAN
  • MUSTAFA KAYAHAN
  • SERDAR GÜNDOĞDU